• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • FARINGOSEPT FARINGOSEPT Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA FARINGOSEPT IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  FARINGOSEPT 10 mg slėgtosios pastilės yra burnos, ryklės ir gerklės antiseptikas. Vaistinio preparato vartojama kaip pagalbinio vaisto gydant ūminę infekcinę burnos ir ryklės ligą (pvz., gingivitą, stomatitą, tonzilitą) bei po tonzilių ar dantų pašalinimo.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT FARINGOSEPT

  FARINGOSEPT vartoti negalima: diabetu sergantiems žmonėms, kadangi vienoje pastilėje yra 759 mg cukraus; žmonėms, kurie netoleruoja laktozės, kadangi kiekvienoje pastilėje yra 150 mg laktozės; jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei FARINGOSEPT medžiagai.

  Kitų vaistų vartojimas Duomenų nepateikiama.

  Nėštumas Nėščioms moterims FARINGOSEPT vartoti galima. Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Žindymo laikotarpis Žindančioms moterims FARINGOSEPT vartoti galima. Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Vairuoti automobilį ir dirbti su mechanizmais galima.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines medžiagas Vaistinio preparato sudėtyje yra laktozės monohidrato bei cukraus. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

   

  3. KAIP VARTOTI FARINGOSEPT

  Rekomenduojama dienos dozė yra 3 - 5 pastilės (t.y. 30 - 50 mg ambazono). Jas, praėjus 15 - 30 min. po valgio, reikia sučiulpti (burnoje jos turi lėtai ištirpti, jų negalima kramtyti). Po to 3 valandas negalima valgyti ir gerti. Vaisto reikia vartoti 3 - 4 dienas.

  Jeigu manote, kad FARINGOSEPT veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Pavartojus per didelę FARINGOSEPT dozę Preparato perdozavimo atvejų nebuvo. Specifinio priešnuodžio nėra, tačiau prarijus labai didelę didelę FARINGOSEPT dozę rekomenduojama sukelti vėmimą ir (arba) plauti skrandį.

  Pamiršus pavartoti FARINGOSEPT Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

  4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

  FARINGOSEPT, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Šalutinio poveikio nepastebėta.

  Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. FARINGOSEPT laikymo SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 25˚C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje.

  Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

  6. KITA INFORMACIJA

  FARINGOSEPT sudėtis

  - Veiklioji medžiaga yra ambazono monohidratas. Vienoje pastilėje yra 10 mg ambazono monohidrato. - Pagalbinės medžiagos yra kakava, cukrus, laktozės monohidratas, povidonas K 30, vanilinas, stearino rūgštis.

  FARINGOSEPT išvaizda ir kiekis pakuotėje

  FARINGOSEPT yra 10 mg slėgtosios pastilės. Kartono dėžutėje yra 2 lizdinės plokštelės, kurių kiekvienoje yra 10 pastilių.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!