• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Dicetel Dicetel Vaistai →   Pagrindinis →  

   

  1. KAS YRA DICETEL IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Vaisto vartojama: virškinimo trakto ar tulžies takų ligų sukeltam skausmui malšinti; norint paruošti žarnyną bario klizmai.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT DICETEL

  DICETEL vartoti draudžiama: - jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei DICETEL medžiagai; - nėštumo metu (dažniausiai).

  Specialių atsargumo priemonių reikia: - jeigu abejojate, nedvejodami kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  DICETEL vartojimas su maistu ir gėrimais Vaisto vartojama valgant.

  Nėštumas Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Šio preparato nėštumo metu vartoti nereikėtų. Jei gydymo metu pastojote, pasitarkite su gydytoju, kuris nuspręs, ar galima toliau vartoti vaisto.

  Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Žindyvėms Dicetel vartoti nepatartina.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Duomenys neaktualūs.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines DICETEL medžiagas Preparate yra dažiklio saulėlydžio geltonojo FCF (E 110). Gali sukelti alerginių reakcijų. Sudėtyje yra laktozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  3. KAIP VARTOTI DICETEL

  DICETEL visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Įprastinė paros dozė yra 3–4 tabletės.

  Vaistas skirtas gerti. Tabletes reikia nuryti užgeriant didele stikline vandens. Jų negalima kramtyti ar čiulpti. Tablečių negalima gerti gulint ar prieš einant miegoti. Jeigu manote, kad DICETEL veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  DICETEL, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Retais atvejais buvo nustatyta virškinimo trakto bei odos sutrikimų (retai). Jei išberia odą, gydymą reikia nutraukti ir kreiptis į gydytoją.

  Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. DICETEL LAIKYMO SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Specialių laikymo sąlygų nereikia.

  Ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!