• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Dexpanthenol-ratiopharm Dexpanthenol-ratiopharm Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA DEXPANTHENOL-RATIOPHARM IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Dexpanthenol-ratiopharm yra šviesiai gelsvos spalvos kremas.

  Preparatas tiekiamas tūbelėse po 35 g kremo.

  Vaistas vartojamas paviršinių odos žaizdų gijimui lengvinti

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT DEXPANTHENOL-RATIOPHARM

  Dexpanthenol-ratiopharm 5 % kremo vartoti draudžiama:

  Kremo negalima vartoti, jei padidėjęs paciento jautrumas bet kuriai sudedamajai vaisto medžiagai. Be to, šio preparato negalima vartoti pacientams, kurių jautrumas kalio sorbatui yra padidėjęs.

  Specialių atsargumo priemonių reikia:

  Jei Dexpanthenol-ratiopharm 5 % kremo tepama lyties organų arba tarpvietės srityje, prezervatyvo atsparumas gali sumažėti, todėl gali sumažėti ir jo patikimumas, t.y. jis gali plyšti.

  Nėštumas

  Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėštumo laikotarpiu Dexpantenol-ratiopharm 5 % kremą vartoti galima.

  Žindymo laikotarpis

  Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Žindymo laikotarpiu Dexpantenol-ratiopharm 5 % kremą vartoti galima.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas

  Dexpantenol-ratiopharm 5 % kremas gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Dexpanthenol-ratiopharm 5 % kremo medžiagas

  Pagalbinės medžiagos - vilnų riebalai, cetilstearilo alkoholis ir kalio sorbatas gali sukelti vietinių odos sudirginimo reakcijų (pvz., kontaktinį dermatitą).

  3. KAIP VARTOTI DEXPANTHENOL-RATIOPHARM

  Vartojimo trukmė priklauso nuo ligos pobūdžio ir eigos. Jei nepaskirta kitaip, Dexpanthenol-ratiopharm 5 % kremą reikia plonai užtepti ant pažeistų odos vietų vieną kartą ar kelis kartus per dieną. Dexpanthenol-ratiopharm 5 % kremą visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Retai pasireiškia padidėjusio jautrumo reakcija, pavyzdžiui, alerginė odos reakcija. Jei jautrumas cetilstearilo alkoholiui yra padidėjęs, gali atsirasti alerginė odos reakcija. Kadangi preparato sudėtyje yra kalio sorbato, į atitinkamas reakcijas linkusiems pacientams gali atsirasti dirginimo simptomų. Jei minėtas šalutinis poveikis pasireiškia pirmą kartą arba pasunkėja simptomai, Dexpanthenol-ratiopharm 5 % kremo vartojimą reikia nutraukti ir kreiptis į savo gydytoją. Pasireiškus šalutiniam poveikiui, neminėtam šiame pakuotės lapelyje, apie jį reikia pranešti savo gydytojui arba vaistininkui.

  5. DEXPANTHENOL-RATIOPHARM LAIKYMO SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Atidarius tūbelę, kremas tinka vartoti ne ilgiau kaip 1 metus. Ant dėžutės ir tūbelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!