• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • DENTOSEPT DENTOSEPT Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA DENTOSEPT IR KAM JIS VARTOJAMAS

  Vaistas veikia gleivinę sutraukiančiai ir priešuždegimiškai dėl jo sudėtyje esančio ekstrakto iš ąžuolų žievės, šalavijų lapų ir ramunėlių žiedų. Be to taninai ir eteriniuose aliejuose esančios medžiagos burnos gleivinę ir dantenas veikia antiseptiškai (antibakteriškai ir antigrybeliniai).

  Indikacijos Nesunkaus dantenų ir burnos gleivinės uždegimo gydymas.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT DENTOSEPT

  DENTOSEPT vartoti negalima: jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei DENTOSEPT medžiagai; jeigu yra padidėjęs jautrumas kalninei arnikai, vaistinei ramunei arba kitokiems astrinių (graižažiedžių) šeimos augalams; jeigu jūs esate nėščia ar žindote kūdikį.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Žindymo ir nėštumo laikotarpiu negalima.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Medikamentą reikia vartoti iš išorės. Jei gydoma laikantis rekomenduojamo dozavimo ir vartojimo metodo, preparatas gebėjimui vairuoti ir valdyti mechanizmus įtakos nedaro.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines DENTOSEPT medžiagas Preparato sudėtyje yra 60 – 70 % (V/V) etanolio, todėl jaunesniems kaip 12 metų vaikams vaisto galima vartoti tik gydytojo nurodymu.

   

  3. KAIP VARTOTI DENTOSEPT Preparatas skirtas vartoti iš išorės. Juo skalaujama burna. Suaugusiems, senyviems ir vaikams vyresniems nei 12 metų: 15  preparato vandeniniu tirpalu (į ketvirtį stiklinės vandens reikia įpilti maždaug 10 ml preparato) reikia skalauti burną ne mažiau kaip 3 kartus per dieną, ne mažiau kaip tris dienas. Jeigu manote, kad Dentosept veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Pavartojus per didelę DENTOSEPT dozę Pranešimų apie perdozavimą negauta. Netyčia išgėrus DENTOSEPT, reikia gerti kuo daugiau skysčių ir pavartoti absorbuojančius preparatus (pvz., anglies tabletes).

  Pamiršus pavartoti DENTOSEPT Pamiršus pavartoti DENTOSEPT, pavartokite kai tik prisiminėte.

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  DENTOSEPT, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Pagal pasireiškimo dažnumą sutrikimai skirstomi į: labai dažnus (1/10); dažnus (1/100, <1/10); nedažnus (1/1000, <1/100); retus (1/10000, <1/1000); labai retus (<1/10000) įskaitant pavienius atvejus.

  Odos ir poodinio audinio sutrikimai Labai reti: odos ir gleivinės sudirginimas, kontaktinė alergija.

  Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI DENTOSEPT

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje. Buteliuką laikyti sandarų.

  Ant etiketės ir dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, DENTOSEPT vartoti negalima.

  6. KITA INFORMACIJA

  DENTOSEPT sudėtis

  Veiklioji medžiaga yra skystasis ekstraktas (0,65:1), pagamintas iš ramunėlių žiedų, ąžuolų žievės, šalavijų lapų, arnikų žolės, ajerų šakniastiebių, pipirmėčių žolės, čiobrelių žolės (2:2:2:1:1:1:1). 1 ml tirpalo yra 1 ml (910 mg) skystojo ekstrakto. Ekstrahentas 70 % (V/V) etanolis. Pagalbinės medžiagos yra .yra išgrynintas vanduo ir etanolis (96%).

  DENTOSEPT išvaizda ir kiekis pakuotėje

  Burnos gleivinės tirpalas yra tamsiai rudas, aromatinio kvapo. Vaistinis preparatas tiekiamas buteliukais, kuriuose yra 30 g arba 100 g tirpalo.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!