• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Decatylen Decatylen Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. Kas yra Decatylen ir nuo ko jis vartojamas

  Decatylen naikina bakterijas ir grybelius, kurie sukelia gerklės skausmą ir burnos gleivinės uždegimą. Tabletėse esantis dibukainas malšina skausmus. Vaistas dažniausiai gerai toleruojamas ir nedirgina burnos gleivinės. Decatylen nesukelia ėduonies, jį gali vartoti ligoniai, sergantys cukriniu diabetu. Decatylen vartojamas vietiškai gydyti uždegiminėms burnos ir gerklės ligoms, pavyzdžiui, gerklės skausmams, aftoms, burnos infekcijai, peršalimams ir katarams. Gydytojui arba vaistininkui patarus, norint greičiau pasveikti, Decatylen galima vartoti po burnos operacijų, pašalinus dantį bei kaip pagalbinę priemonę anginai gydyti. Decatylen rekomenduojama vartoti, esant nemaloniam burnos kvapui.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT DECATYLEN

  Decatylen vartoti draudžiama: Jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei Decatylen medžiagai.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: Tinkamai vartojant vaistą, jokių atsargumo priemonių nereikia. Jei temperatūra aukšta, arba jei, gydantis savaitę, savijauta nepagerėja, būtina kreiptis į gydytoją. Jei jūs sergate kitomis ligomis, esate alergiškas arba vartojate kitus vaistus (taip pat ir tuos, kurių nusipirkote be recepto), apie tai pasakykite savo gydytojui arba vaistininkui.

  Nėštumo ir žindymo laikotarpis Jei jūs maitinate kūdikį, esate nėščia arba planuojate pastoti, privalote dėl vaisto vartojimo pasitarti su gydytoju.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Decatylen medžiagas Decatylen yra pasaldintas sorbitu, todėl jį gali vartoti ligoniai, sergantys cukriniu diabetu.

  3. Kaip vartoti Decatylen

  Jei kitaip nepaskirta, suaugusiems ir vaikams čiulpti po vieną tabletę kas 2 valandas. Gleivinės uždegimo simptomams nykstant, čiulpti po 1 tabletę kas 4 valandas. Vaistą vartokite tik taip, kaip parašyta informaciniame lapelyje, arba kaip nurodė gydytojas. Jeigu jums atrodo, kad vaisto poveikis yra per stiprus arba per silpnas, pasitarkite su savo gydytoju arba vaistininku.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Retais atvejais pasireiškia alerginių reakcijų.

  5. DECATYLEN LAIKYMO SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

  Daugiau informacijos apie vaisto vartojimą jums gali suteikti jūsų gydytojas arba vaistininkas, kurie yra šios srities žinovai.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!