• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Cyclo 3 Fort Cyclo 3 Fort Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA CYCLO 3 FORT IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Cyclo 3 Fort apsaugo kraujagysles: didina venų tonusą, stiprina kapiliarų sieneles ir sumažina padidėjusį jų pralaidumą.

  Cyclo 3 Fort vartojimo indikacijos: Kojų veninės kraujotakos ir limfotakos nepakankamumas (sunkumo jausmas kojose, kojų skausmas, neramių kojų sindromas, parestezės) Kraujavimai naudojant mažų dozių peroralinius kontraceptikus (išskyrus kraujavimą mėnesinių metu) Kraujavimai susiję su intrauterinės spiralės naudojimu Hemorojaus priepuoliai ir paūmėjimai

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT CYCLO 3 FORT

  Cyclo 3 Fort vartoti draudžiama: - jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei Cyclo 3 Fort medžiagai.

  Specialūs įspėjimai ir atsargumo priemonės: Jeigu atsiranda viduriavimas, Jūs turite nutraukti gydymą ir pranešti apie tai gydytojui. Jeigu sutrikimai arba/ir kraujagyslių trapumas nesumažėja po dviejų savaičių gydymo, pasikonsultuokite su gydytoju. Jeigu hemorojaus simptomai nesumažėja per keletą dienų po gydymo, būtinai pasikonsultuokite su gydytoju. Maksimalaus efekto sulauksite, jeigu pasistengsite derinti gydymą Cyclo 3 Fort su sveika gyvensena. Venkite ilgo kaitinimosi saulėje, buvimo karštoje aplinkoje, ilgalaikio stovėjimo, viršsvorio. Vaikščiojimas ir (esant reikalui) specialių elastinių kojinių nešiojimas gerina kraujotaką.

  Vartojimas su maistu ir gėrimais Jeigu atsiranda pykinimas ar nemalonūs pojūčiai virškinimo trakte, vaistą vartokite prieš valgį. Vaisto nerekomenduojama vartoti po 16 val., nes jame yra askorbo rūgšties.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Jeigu esate nėščia ar maitinate krūtimi, prieš pradėdama vartoti Cyclo 3 Fort, informuokite apie tai savo gydytoją.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Cyclo 3 Fort medžiagas Cyclo 3 Fort sudėtyje yra dažiklių (E 104, E 110), galinčių sukelti alerginių reakcijų.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  3. KAIP VARTOTI CYCLO 3 FORT

  Cyclo 3 Fort visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką. Įprastinė dozė yra 2-3 Cyclo 3 Fort kapsulės per dieną. Ūmaus hemorojaus simptomams gydyti vartojamos 4-5 Cyclo 3 Fort kapsulės per dieną. Kapsules nurykite užgeriant stikline vandens.

  Visada vartokite Cyclo 3 Fort taip kaip nurodė gydytojas. Jeigu Jums atrodo, kad Cyclo 3 Fort poveikis yra per stiprus arba per silpnas, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Kaip ir visi medikamentai, šis vaistas pavieniams asmenims gali sukelti daugiau ar mažiau nemalonius pojūčius. Galimi nedideli virškinimo sutrikimai: kartais gali atsirasti viduriavimas, pykinimas ar skrandžio skausmas.

  Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. CYCLO 3 FORT LAIKYMO SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 30 C temperatūroje. Laikyti originalioje pakuotėje. Nevartoti vaistų pasibaigus tinkamumo laikui, nurodytam ant pakuotės.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!