• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Corneregel Corneregel Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA CORNEREGEL IR KAM JIS VARTOJAMAS

  Corneregel yra žaizdų gijimą skatinantis vaistas. Šis vaistas vartojamas papildomai gydyti ragenos ir junginės pažeidimus, ragenos erozijas; ilgalaikiam gydymui persirgus įvairios kilmės keratitu – šakotuoju keratitu, sausuoju keratokonjunktyvitu, po nudegimų cheminėmis medžiagomis, nudegimų, sergant distrofinėmis ragenos ligomis. Ragenos pažeidimų profilaktika ir gydymas nešiojant kontaktinius lęšius. Bakterijų, virusų ar grybelių sukeltų ragenos infekcinių ligų papildomam gydymui, kai vartojami kiti vaistai. Corneregel nėra specifinis vaistas bakterijų, virusų ar grybelių sukeltų pažeidimų gydymui, jis yra tik papildoma priemonė.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT CORNEREGEL

  Corneregel vartoti negalima: jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei Corneregel medžiagai;

  Specialių atsargumo priemonių reikia: jeigu Jūs nešiojate kontaktinius lęšius, Corneregel vartoti negalima, nes jis gali užteršti lęšius arba gali būti nesuderinamumas su medžiagomis, iš kurių pagaminti lęšiai.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Ypatinga sąveika su kitais vaistais nežinoma, bet, vartojant kitus tirpalus ar tepalus akims gydyti, reikia daryti tarp jų ir Corneregel vartojimo mažiausiai 5 minučių pertrauką. Bet kuriuo atveju Corneregel reikėtų vartoti paskiausiai.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Nėštumo ir žindymo laikotarpiu gydantysis gydytojas turi atidžiai įvertinti, ar gydymo Corneregel nauda didesnė negu galimas pavojus.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Netgi tais atvejais, kai šis vaistas vartojamas pagal indikacijas, jis gali sutrikdyti regėjimą: vairuojant ar dirbant su mechanizmais pacientai turi elgtis atsargiai.

  3. KAIP VARTOTI CORNEREGEL

  Priklausomai nuo pažeidimo sunkumo ir apimties, reikia lašinti į konjunktyvos maišelį po vieną lašą akių gelio 4 kartus per dieną, taip pat ir prieš miegą. Vartojimo trukmė neribojama. Gydyti reikėtų tol, kol pacientas pajunta pagerėjimą. Corneregel akių gelis pasižymi dideliu klampumu, kuris užtikrina ilgiau trunkantį, skatinantį dekspantenolio poveikį akims. Corneregel yra sterilus ir atitinka griežtus kokybės reikalavimus. Vartodami akių gelį, nelieskite pirštais tūbelės viršūnės, taip pat nelieskite ja akies paviršiaus. Po vartojimo užsukite tūbelės dangtelį. Lašinimas Atloškite galvą, rodomuoju pirštu patraukite akies apatinį voką žemyn. Kita ranka laikykite statmeną tūbelę (neliesdami akies) ir įlašinkite vieną lašą į akies junginės maišelį. Stenkitės neužsimerkti, pasukiokite akies obuolį, kad gelis geriau pasiskirstytų. Naujasis dangtelis kartu yra ir tarsi stovas, leidžiantis vertikaliai laikyti tūbelę. Dėl to lengviau Cornregel greitai ir tiksliai vartoti.

  Pavartojus per didelę Corneregel dozę

  Corneregel perdozavimas nesukelia jokio pavojaus sveikatai. Gydomasis poveikis nei pagerėja, nei pablogėja.

  Pamiršus pavartoti Corneregel

  Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę. Būtina, prisiminus užmirštąją dozę, sulašinti ją kuo greičiau. Toliau gydymą tęskite nustatyta tvarka: reikiamu kiekiu ir vienodais laiko tarpais, kaip nurodyta aukščiau arba kaip paskyrė gydytojas.

  Nustojus vartoti Corneregel

  Jeigu kiltų daugiau klausimų dėl šio vaisto vartojimo, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Corneregel,, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Pavieniais atvejais gali būti alerginių reakcijų.

  Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI CORNEREGEL

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Ant dėžutės ir tūbelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Corneregel vartoti negalima. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje. Po pirmojo tūbelės atidarymo tinka vartoti 6 savaites.

  6. KITA INFORMACIJA

  Corneregel sudėtis

  Veiklioji medžiaga yra dekspantenolis. Viename grame akių gelio yra 50 mg dekspantenolio. Pagalbinės medžiagos yra cetramidas, karbomeras, dinatrio edetatas, natrio hidroksidas, injekcinis vanduo.

  Corneregel išvaizda ir kiekis pakuotėje

  Corneregel tiekiamas dėžutėje, kurioje yra poli folijos tūbelė su 10 g akių gelio.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!