• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • COLDREX MAXGRIP LEMON COLDREX MAXGRIP LEMON Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA COLDREX MAXGRIP LEMON IR KAM JIS VARTOJAMAS

  COLDREX MAXGRIP LEMON milteliai trumpam palengvina gripo ir peršalimo simptomus: šaltkrėtį, galvos skausmą, drebulį, viso kūno skausmus, nosies gleivinės paburkimą ir jos užsikimšimą, prienosinių ančių skausmą ir gerklės uždegimo sukeltą skausmą.

  Apibūdinimas COLDREX MAXGRIP LEMON sudėtyje yra paracetamolio, kuris malšina skausmą ir mažina karščiavimą (jo dozė maksimali); fenilefrino hidrochlorido, kuris mažina nosies ir prienosinių ančių užsikimšimą, todėl palengvina kvėpavimą; askorbo rūgšties (vitamino C), kurios dažnai būna vaistų nuo gripo ir peršalimo sudėtyje (kompensuoja šio vitamino kiekį, kurio galima netekti gripo ir peršalimo pradžioje).

  COLDREX MAXGRIP LEMON veikliosios medžiagos nesukelia mieguistumo.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT COLDREX MAXGRIP LEMON

  COLDREX MAXGRIP LEMON vartoti negalima: jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) paracetamoliui, fenilefrino fidrochloridui, vitaminui C arba bet kuriai pagalbinei COLDREX MAXGRIP LEMON medžiagai; kartu su kitais vaistais, kurių sudėtyje yra paracetamolio; jeigu sergate kepenų liga ar sunkia inkstų liga; jei suaktyvėjusi skydliaukės funkcija, sergate cukriniu diabetu, gydotės nuo padidėjusio kraujospūdžio ar širdies ligos; jei vartojate vaistus nuo depresijos,  blokatorius ar monoaminooksidazės inhibitorius (MAOI) arba jei pastaruosius vartojote per paskutines 2 savaites; jei iš prigimties sutrikusi angliavandenių rezorbcija (viename paketėlyje yra 4 g sacharozės (cukraus)).

  Specialių atsargumo priemonių reikia: COLDREX MAXGRIP LEMON nerekomenduojama vartoti su kitais vaistais nuo gripo, peršalimo, gleivinės paburkimo ir tais, kurių sudėtyje yra paracetamolio. Pacientams, sergantiems kepenų ligomis, pavojus perdozuoti yra didesnis.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Prieš pradėdami vartoti COLDREX MAXGRIP LEMON, pasakykite gydytojui: jei vartojate vaistus nuo pykinimo ar vėmimo (metoklopramidą, domperidoną) arba padidėjusios cholesterolio koncentracijos (cholestiraminą); jei vartojate kraujo krešumo slopinamuosius vaistus (pvz., varfariną).

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Šio vaisto įtakos gebėjimui vairuoti ir dirbti su technika nepastebėta.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines COLDREX MAXGRIP LEMON medžiagas Sudėtyje yra cukraus. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą. Šioje vaisto dozėje yra 5,2 mmol (arba 120 mg) natrio. Būtina atsižvelgti, jei kontroliuojamas natrio kiekis maiste.

  3. KAIP VARTOTI COLDREX MAXGRIP LEMON

  COLDREX MAXGRIP LEMON visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Vieno maišelio turinį supilkite į puodelį ir pripilkite jį karšto vandens. Maišykite, kol milteliai ištirps. Galima įpilti ir šalto vandens, pasaldyti cukrumi.

  Suaugusiems bei 12 metų ir vyresniems vaikams: Gerti vieno maišelio turinį kas 4 val, bet ne daugiau kaip 4 maišelius per bet kurį 24 val. laikotarpį. Nevartokite dažniau kaip kas 4 val.. Neduokite jaunesniems kaip 12 metų vaikams, nebent nurodytų gydytojas. Nepasitarę su gydytoju, nevartokite ilgiau kaip 7 dienas. Jei simptomai nepraeina, pasikonsultuokite su gydytoju. Neviršykite nurodytos dozės.

  Pavartojus per didelę COLDREX MAXGRIP LEMON Negalima viršyti nurodytos dozės. Jei išgėrėte didesnę dozę negu rekomenduojama, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, net jei jaučiatės gerai (vėliau gali pasireikšti kepenų pažeidimas).

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  COLDREX MAXGRIP LEMON, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Paracetamolio šalutinių poveikių sukelia retai. Gali pasireikšti alerginių reakcijų, pavyzdžiui, išberti odą. Fenilefrinas gali sukelti pykinimą, galvos skausmą, nežymų kraujospūdžio padidėjimą ir (labai retai) širdies plakimo pojūtį. Šie poveikiai būna trumpalaikiai.

  Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI COLDREX MAXGRIP LEMON

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Laikyti žemesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

  Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, COLDREX MAXGRIP LEMON vartoti negalima.

  6. KITA INFORMACIJA

  COLDREX MAXGRIP LEMON sudėtis

  - Veikliosios medžiagos yra paracetamolis, fenilefrino hidrochloridas, askorbo rūgštis. Viename paketėlyje yra 1000 mg paracetamolio, 10 mg fenilefrino hidrochlorido ir 40 mg askorbo rūgšties (Vitamino C). - Pagalbinės medžiagos yra sacharozė, bevandenė citrinų rūgštis, natrio citratas, kukurūzų krakmolas, natrio ciklamatas, sacharino natrio druska, bevandenis koloidinis silicio dioksidas, citrinų skonio medžiaga ir natūralus kurkuminas (E 100).

  COLDREX MAXGRIP LEMON išvaizda ir kiekis pakuotėje COLDREX MAXGRIP LEMON yra baltos spalvos citrinų kvapo milteliai geriamajam tirpalui. Kartoninėje dėžutėje yra 5 arba 10 paketėlių. Viename paketėlyje yra 6,4 g miltelių.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!