• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • COLDREX HotRem LEMON COLDREX HotRem LEMON Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA COLDREX HotRem IR KAM JIS VARTOJAMAS

  COLDREX HotRem milteliai trumpam palengvina gripo ir peršalimo simptomus: galvos ir kitokį skausmą, viso kūno drebulį, nosies užgulimą ar užsikimšimą, prienosinių ančių (sinusų) skausmą ir gerklės perštėjimą.

  Paracetamolis yra analgetikas (malšina skausmą) ir antipiretikas (mažina karščiavimą), o fenilefrino hidrochloridas – dekongestinis vaistas (šalina nosies ir prienosinių ančių gleivinės paburkimą, todėl palengvina kvėpavimą). Askorbo rūgštis (vitaminas C), kurios dažnai būna vaistų nuo gripo ir peršalimo sudėtyje, skirta kompensuoti vitamino C netekimui, kuris galimas gripo ir peršalimo pradžioje.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT COLDREX HotRem

  COLDREX HotRem vartoti negalima: jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) paracetamoliui, fenilefrino fidrochloridui, vitaminui C arba bet kuriai pagalbinei COLDREX HotRem medžiagai; jeigu sergate kepenų liga ar sunkia inkstų liga; jei padidėjęs skydliaukės aktyvumas, sergate cukriniu diabetu, arba gydotės nuo padidėjusio kraujospūdžio ar širdies ligos; jei vartojate triciklius antidepresantus,  blokatorius ar monoaminooksidazės inhibitorius (MAOI) bei dvi savaites po MAOI vartojimo; jeigu vartojate kitus preparatus, kurių sudėtyje yra paracetamolio.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Jei gydotės metoklopramidu, domperidonu (vaistais nuo pykinimo ir vėmimo) arba cholestiraminu (vaistu padidėjusiai cholesterolio koncentracijai kraujyje mažinti), tai, prieš pradėdami vartoti COLDREX HotRem, pasikonsultuokite su gydytoju.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Šio vaisto įtakos gebėjimui vairuoti ir dirbti su technika nepastebėta.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines COLDREX HotRem medžiagas Sudėtyje yra sacharozės. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą. Coldrex HotRem Blackcurrant sudėtyje taip pat yra dažiklių amaranto (E 123), saulėlydžio geltonojo (E 110) ir juodojo PN (E 151). Gali sukelti alerginių reakcijų.

  3. KAIP VARTOTI COLDREX HotRem

  COLDREX HotRem visada vartokite tiksliai, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Vieno maišelio turinį supilkite į stiklinę, pripilkite ją pilną labai karšto vandens ir maišykite, kol ištirps milteliai.

  Suaugusiems bei 12 metų ir vyresniems vaikams Gerti vieno maišelio turinį kas 4 val.

  Negalima vartoti dažniau kaip kas 4 val. Negalima vartoti daugiau kaip keturių maišelių turinio per 24 val. Nepasitarus su gydytoju, vaikams iki 12 metų šio vaisto duoti negalima.

  Jei simptomai nepraeina, reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju.

  Pavartojus per didelę COLDREX HotRem dozę

  Negalima viršyti nurodytos dozės. Jei išgėrėte didesnę dozę negu rekomenduojama, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, net jei jaučiatės gerai. Perdozuotas paracetamolis gali pažeisti kepenis.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  COLDREX HotRem, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Paracetamolio šalutinių poveikių pasireiškia retais atvejais, tačiau gali atsirasti alerginių reakcijų, pavyzdžiui, odos bėrimas. Fenilefrinas gali sukelti pykinimą, galvos skausmą, nežymų kraujospūdžio padidėjimą ir (labai retai) širdies plakimo pojūtį. Šie poveikiai būna trumpalaikiai.

  Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI COLDREX HotRem

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Laikyti žemesnėje kaip 25 °C temperatūroje.

  Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, COLDREX HotRem vartoti negalima.

  6. KITA INFORMACIJA

  COLDREX HotRem sudėtis

  Veikliosios medžiagos yra paracetamolis, fenilefrino hidrochloridas ir askorbo rūgštis. Viename paketėlyje yra 750 mg paracetamolio, 10 mg fenilefrino hidrochlorido ir 60 mg askorbo rūgšties. COLDREX HotRem BLACKCURRANT 750/10/60 mg milteliai geriamajam tirpalui Pagalbinės medžiagos yra sacharozė (5 g miltelių yra 2,9 g smulkaus cukraus), citrinų rūgštis, natrio sacharinas, natrio citratas, Hexacol juodųjų serbentų skonio medžiaga (E123, E110, E151), Tutti Frutti skonio medžiaga, aviečių skonio medžiagos, juodųjų serbentų skonio medžiaga. COLDREX HotRem LEMON 750/10/60 mg milteliai geriamajam tirpalui Pagalbinės medžiagos yra sacharozė (5 g miltelių yra 2,9 g smulkaus cukraus), citrinų rūgštis, natrio sacharinas, natrio citratas, geltonasis chinolinas (E104), citrinų tetraromo skonio medžiaga ir citrinų sulčių skonio medžiaga.

  COLDREX HotRem išvaizda ir kiekis pakuotėje COLDREX HotRem BLACKCURRANT 750/10/60 mg milteliai geriamajam tirpalui yra blankios purpurinės spalvos kristaliniai milteliai. Kartoninėje dėžutėje yra 5 arba 10 paketėlių. Viename paketėlyje yra 5 g miltelių. COLDREX HotRem LEMON 750/10/60 mg milteliai geriamajam tirpalui yra blankios geltonos spalvos kristaliniai milteliai. Kartoninėje dėžutėje yra 5 arba 10 paketėlių. Viename paketėlyje yra 5 g miltelių.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!