• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • COLDREX Broncho COLDREX Broncho Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA Coldrex Broncho IR NUO KO JIS VARTOJAMAS Coldrex Broncho yra tamsiai rudos spalvos, būdingo saldymedžio-karamelės kvapo bei saldaus mentolo-saldymedžio skonio sirupas.

  Preparatas vartojamas trumpalaikiam kosuliui, atsiradusiam dėl peršalimo, lengvinti.

  Coldrex Broncho sudėtyje yra 3 veikliosios medžiagos: gvajfenezinas, kuris lengvina atsikosėjimą, melasa ir skystoji gliukozė, kurios mažina uždegimo apimtos gleivinės sudirginimą ir lengvina gerklės uždegimo simptomus.

  Pakuotė. 160 ml sirupo stikliniame butelyje.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT Coldrex Broncho

  Coldrex Broncho vartoti draudžiama: - jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) gvajfenezinui, skystajai gliukozei, melasai arba bet kuriai pagalbinei Coldrex Broncho medžiagai.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: jeigu esate nėščia ar žindote kūdikį krūtimi. Dėl Coldrex Broncho vartojimo turėtumėte pasikonsultuoti su gydytoju; nes šio vaisto negalima duoti jaunesniems kaip 3 metų vaikams, nebent taip nurodo gydytojas.

  Nėštumas Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Coldrex Broncho medžiagas Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

  5 ml sirupo yra 3,6 g angliavandenių ir 4,8 mg natrio.

  3.KAIP VARTOTI Coldrex Broncho

  Suaugusieji (įskaitant senyvus) ir paaugliai nuo 12 metų. Gerti 10 ml iš matavimo puodelio arba 2 arbatinius šaukštelius (po 5 ml) sirupo kas 2‑3 val.

  3‑12 metų vaikai. Gerti 5 ml iš matavimo puodelio arba arbatinį šaukštelį (5 ml) sirupo kas 2‑3 val

  Vaikai iki 3 metų Coldrex Broncho sirupo vartoti vaikams iki 3 metų nerekomenduojama, nes nėra duomenų apie vaisto saugumą ir veiksmingumą šio amžiaus pacientams.

  Jei simptomai neišnyksta, kreipkitės į gydytoją.

  Pavartojus per didelę Coldrex Broncho dozę Pavartojus per didelę Coldrex Broncho dozę, gali prasidėti pykinimas ar vėmimas. Tokiu atveju, gerkite skysčių ir pasikonsultuokite su gydytoju.

  4.GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Coldrex Broncho, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį.

  Coldrex Broncho retai sukelia šalutinį poveikį, tačiau kai kuriems žmonėms, vartojantiems preparatų, kurių sudėtyje yra gvajfenizino, gali sutrikti virškinimas. Šis sutrikimas būna trumpalaikis ir išnyksta baigus vartoti vaisto.

  Retai gali pasireikšti: edema, alergijos, kraujavimas, pilvo skausmas, depresija, sumišimas, haliucinacijos, niežėjimas, išbėrimas, prakaitavimas, rožinis išbėrimas, dilgėlinė.

  Jei nerimaujate dėl pasireiškusio šalutinio poveikio arba jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. Coldrex Broncho LAIKYMO SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Specialių laikymo sąlygų nereikia.

  Ant etiketės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!