• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • COLDREX COLDREX Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA COLDREX IR KAM JIS VARTOJAMAS

  COLDREX tabletės trumpam palengvina gripo ir peršalimo simptomus: galvos ir kitokį skausmą, viso kūno drebulį, nosies užgulimą ar užsikimšimą, gerklės perštėjimą.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT COLDREX

  COLDREX vartoti negalima: jeigu yra alergija (padidėjęs jautrumas) paracetamoliui, kofeinui, fenilefrinui, terpinhidratui, vitaminui C arba bet kuriai pagalbinei COLDREX medžiagai; jeigu sergate kepenų liga ar sunkia inkstų liga; jei yra padidėjusi skydliaukės funkcija, sergate cukriniu diabetu arba gydotės nuo padidėjusio kraujospūdžio ar širdies ligos; jei vartojate triciklių antidepresantų, beta adrenoblokatorių, vartojate ar pastarąsias dvi savaites vartojote monoaminooksidazės inhibitorių.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: jeigu Jūs esate nėščia.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Jei vartojate metoklopramido, domperidono (vaistų nuo pykinimo ir vėmimo) ar cholestiramino (vaisto padidėjusiam cholesterolio kiekiui kraujyje mažinti), prieš pradėdami vartoti COLDREX tablečių, pasitarkite su gydytoju.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  3. KAIP VARTOTI COLDREX

  Suaugusiems žmonėms bei 12 metų ir vyresniems vaikams Gerti po 2 tabletes ne daugiau kaip 4 kartus per parą. 6–12 metų vaikams Gerti po 1 tabletę ne daugiau kaip 4 kartus per parą. Jaunesniems kaip 6 metų vaikams šio vaisto duoti negalima.

  Jei simptomai išlieka, reikėtų pasikonsultuoti su gydytoju.

  Pavartojus per didelę COLDREX dozę

  Negalima viršyti nurodytos dozės. Jei išgėrėte didesnę nei rekomenduojamą dozę, nedelsdami kreipkitės į gydytoją, net jei jaučiatės gerai.

  Pamiršus pavartoti COLDREX

  Negalima vartoti dvigubos dozės norint kompensuoti praleistą dozę.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  COLDREX, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms.

  Labai retas nepageidaujamas poveikis (pasitaikantis mažiau kaip 1 iš 10 000 gydytų pacientų): padidėjusio jautrumo reakcijos, įskaitant odos išbėrimą ir angioedemą.

  Toliau išvardyto šalutinio poveikio dažnis nežinomas: padidėjęs kraujo spaudimas; galvos skausmas ir svaigimas; vėmimas, viduriavimas; nemiga; smarkus širdies plakimas.

  Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. KAIP LAIKYTI COLDREX

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Ant lizdinės plokštelės ir dėžutės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, COLDREX vartoti negalima.

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

  Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. KITA INFORMACIJA

  COLDREX sudėtis

  Veikliosios medžiagos yra paracetamolis, kofeinas, fenilefrinas, terpinhidratas ir askorbo rūgštis. Vienoje tabletėje yra 500 mg paracetamolio, 25 mg kofeino, 5 mg fenilefrino hidrochlorido, 20 mg terpinhidrato, 30 mg askorbo rūgšties (vitamino C). Pagalbinės medžiagos yra pregelifikuotas krakmolas, kukurūzų krakmolas, talkas, stearino rūgštis, povidonas, kalio sorbatas, natrio laurilsulfatas, saulėlydžio geltonasis (E 110).

  COLDREX išvaizda ir kiekis pakuotėje

  COLDREX tabletės yra dviejų sluoksnių kapsulės formos tabletės, ant kurių įspausta „COLDREX“. Pakuotėje yra 12 arba 24 tabletės.

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!