• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Coldastop Coldastop Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA Coldastop IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Šviesiai gelsvas, skaidrus, aliejinis, apelsinų kvapo tirpalas. Pakuotė. Talpyklė su lašintuvu, kurioje yra 20 ml tirpalo. Coldastop esančios natūralios veikliosios medžiagos vitaminai A ir E skatina gleivinės regeneraciją. Eteriniai citrinių ir apelsinų aliejai švelniai dezinfekuoja ir suteikia Coldastop malonų skonį ir kvapą. Augaliniai aliejai greitai ir tolygiai pasiskirsto gleivinėje, ją sudrėkina, dėl to lengvai atsiskiria šašai. Coldastop natūralios veikliosios medžiagos gydo ir regeneruoja sudirgintą, ūmiai arba chroniškai pažeistą nosies gleivinę. Nosies gleivinės paviršius pasidengia natūralia gleivių apsaugine plėvele, lengviau išsiskiria sekretas .

  Skatina ūminio arba lėtinio uždegimo pažeistos nosies gleivinės regeneraciją esant toliau išvardytoms būklėms: nosies gleivinės sausmė dėl per daug vartotų gleivinės paburkimą mažinančių vaistų; dėl lėtinio sausojo rinito atsiradę išopėjimai ir (arba) šašai nosies prieangyje, nosies sparnelių vidinėje pusėje ir ryklės skliaute; po nosies operacijos.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT Coldastop

  Coldastop vartoti draudžiama: - jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) retinoliui, -Tokoferilio acetatui, žemės riešutų aliejui arba bet kuriai pagalbinei Coldastop medžiagai; - vaikams iki 3 metų amžiaus.

  Nėštumas Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  3. KAIP VARTOTI Coldastop

  Coldastop visada vartokite tiksliai taip, kaip nurodė gydytojas. Jeigu abejojate, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Dozės, vartojimo būdas ir trukmė Suaugusiems žmonėms ir vyresniems kaip 3 metų vaikams. Jei gydytojas kitaip nepaskyrė, Coldastop lašinti lašintuvu tris kartus per parą po 2–3 lašus į abi nosies angas atlošus galvą. Sulašinus lašus, lašintuvas turi būti ištraukiamas iš šnervės nemažinant spaudimo į lašintuvą. Lengvai spustelėjus nosies sparnelius, tirpalas tolygiai pasiskirsto nosies ertmėje. Jei tirpalo patenka į nosiaryklę, tai tik skatina gleivinės gijimą.

  Po nosies chirurginių procedūrų Po nosies chirurginių procedūrų Coldastop turėtų būti naudojama užtamponuojant marle.

  Gydymo trukmė paprastai yra 2–3 savaitės. Toks Coldastop kiekis yra talpyklėje su lašintuvu. Coldastop be apribojimų galima vartoti ir ilgesnį laikotarpį ar protarpiniam gydymui.

  Nurodymas Tirpalas gali šiek tiek susidrumsti dėl jame esančių natūralių sudedamųjų medžiagų, tačiau tai nepablogina tirpalo veiksmingumo. Atidarius talpyklę su lašintuvu, Coldastop reaguoja su deguonimi, dėl to gali pakisti tirpalo kvapas.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Coldastop, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį.

  Nedažnai (>1/1 000, <1/100) įkvėpus Coldastop gali prasidėti dirginamasis kosulys. Retais atvejais (>1/10 000, <1/1 000) produktai, kuriuose yra žemės riešutų aliejaus, gali sukelti odos bėrimus. Pavieniais atvejais (<1/10 000) buvo duomenų apie padidėjusio jautrumo reakcijos (vietinė odos reakcija, nosies gleivinės deginimo jausmas, rinitas). Reikia saugotis, kad vaisto nepatektų į akis, nes tai gali sukelti keratitą (ragenos uždegimą). Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. Coldastop LAIKYMO SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Specialių laikymo sąlygų nereikia. Pirmą kartą atidarius talpyklę, tirpalo tinkamumo laikas yra 6 savaitės. Jei talpyklė su lašintuvu nebuvo atidaryta, preparatą tinka vartoti iki nurodyto ant pakuotės galiojimo termino. Ant pakuotės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima (žr. spaudą ant pakuotės).  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!