• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Čemeryčių vanduo Valentis Čemeryčių vanduo Valentis Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA ČEMERYČIŲ VANDUO VALENTIS IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Preparatas vartojamas odos niežams, utėlėms, blusoms ir kitokiems odos parazitams naikinti.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT ČEMERYČIŲ VANDENĮ VALENTIS

  Čemeryčių vandens Valentis tirpalą vartoti draudžiama: jei padidėjęs jautrumas čemeriui; jei pažeista oda.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: Preparatas vartojamas ant odos. Didesnė dozė gali rezorbuotis per odą ir sukelti toksinį poveikį. Baltojo čemerio aktyviosios medžiagos, ypač alkaloidai (sudėtyje yra 0,065 – 0,085 alkaloidų), yra labai nuodingos, todėl jo gerti griežtai draudžiama.

  Nėštumas Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Kadangi kai kurie baltojo čemerio alkaloidai sukelia teratogeninį poveikį, vaistą vartoti nėštumo laikotarpiu draudžiama.

  Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą, būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku. Vaistą vartoti žindymo laikotarpiu draudžiama.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Preparatas, vartojamas rekomenduojamomis dozėmis, gebėjimo vairuoti transportą ir prižiūrėti veikiančius įrenginius neveikia.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui. Sąveika su kitais vaistais nepastebėta.

  3. KAIP VARTOTI ČEMERYČIŲ VANDENĮ VALENTIS

  Vartoti ant odos. Preparato keletą kartų per dieną užtepti ant pažeistos odos ir švelniai pamasažuoti. Patekus į akis arba ant gleivinės, jį reikia nuplauti dideliu kiekiu šilto vandens. Po vartojimo būtina su muilu nusiplauti rankas.

  Jeigu manote, kad Čemeryčių vanduo Valentis veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Preparato vartojant ant odos, retkarčiais atsiranda odos dirginimo simptomų, alerginė ar į ją panaši reakcija (dilgėlinė, niežėjimas). Patekę į sisteminę kraujotaką čemerio alkaloidai sukelia vėmimą, jutimų sutrikimą, dėl klajoklio nervo dirginimo pradeda rečiau susitraukinėti širdis. Tokiu atveju reikia nedelsiant kreiptis į gydytoją.

  Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. ČEMERYČIŲ VANDENS VALENTIS LAIKYMO SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 ºC temperatūroje. Buteliuką laikyti dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos. Buteliuką laikyti sandarų.

  Laikymo metu gali iškristi nuosėdų, tačiau jos preparato veiksmingumui įtakos nedaro.

  Ant etiketės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!