• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Cardiplant Cardiplant Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA CARDIPLANT IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Cardiplant 80 mg plėvele dengtos tabletės yra sukurtos natūralių medžiagų pagamintų Dr. Willmar Schwabe kompanijos pagrindu.

  Kaip veikia Cardiplant 80 mg plėvele dengtos tabletės? Jos stiprina širdies raumens jėgą, mažina širdies apkrovimą ir padeda širdies veiklai prisitaikyti prie organizmo poreikių. Be to, medikamentas mažina periferinį kraujagyslių pasipriešinimą, gerina širdies vainikinių arterijų bei miokardo kraujotaką ir deguonies panaudojimą širdies raumenyje, todėl ligonio širdies darbas ir fizinis pajėgumas gerėja.

  Nuo ko vartojama Cardiplant 80 mg plėvele dengtų tablečių ? Cardiplant 80 mg dengtomis tabletėmis mažinamas širdies veiklos susilpnėjimas atitinkantis, pagal NYHA klasifikaciją II funkcinę klasę. Cardiplant 80 mg dengtų tablečių reikia vartoti ne mažiau kaip 6 savaites. Kaip suprasti terminą širdies veiklos susilpnėjimas atitinkantis, pagal NYHA klasifikaciją II funkcinę klasę? Trumpinys „NYHA“ reiškia Niujorko širdies asociacija, tai specializuota medicinos asociacija, kuri suklasifikavo simptomus sukeltus kiekvienos iš keturių atsirandančio širdies veiklos nepakankamumo stadijų. II stadijai pagal NYHA klasifikaciją būdingas ligonio nežymus fizinio pajėgumo sumažėjimas išryškėjantis lengvo arba vidutinio fizinio krūvio metu ir jo sukelti nusiskundimai: greitas nuovargis, dusulys ir stiprus, juntamas širdies plakimas.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT CARDIPLANT

  Cardiplant vartoti draudžiama: - jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) gudobelės ekstraktui arba bet kuriai pagalbinei Cardiplant 80 mg plėvele dengtų tablečių medžiagai; - jaunesniems negu 12 metų vaikams.

  Specialios atsargumo priemonės Jeigu Cardiplant 80 mg plėvele dengtų tablečių vartojama taip, kaip nurodyta, tada specialios atsargumo priemonės nereikalingos. Nereceptinis vaistinis preparatas. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Medikamento vartoti draudžiama, jeigu atsiranda matomų gedimo požymių: pakinta tablečių spalva, jos suyra. Tinkamumo laiko data yra išspausdinta ant vidinės ir išorinės pakuotės. Pasibaigus tinkamumo laikui, Cardiplant tablečių vartoti draudžiama. Jeigu vartojant preparato ligos simptomai po 6 savaičių nesusilpnėja arba patinsta kojos, būtina kreiptis į gydytoją. Jeigu širdies plote atsiranda skausmų, plintančių į rankas, epigastriumą (skrandžio sritį) arba kaklą, arba jei atsiranda dusulys, būtina kreiptis į gydytoją, kad kiekvienu atveju būtų nustatyta juos sukėlusi priežastis.

  Cardiplant vartojimas su maistu ir gėrimais Vaisto vartojimo laikas nepriklauso nuo valgymo laiko.

  Nėštumas Platūs gudobelių preparatų vartojimo nėštumo laikotarpiu patyrimas bei tyrimų su gyvūnais rezultatai rodo, kad šio medikamento vartoti nepavojinga.

  Žindymo laikotarpis Platus gudobelių preparatų vartojimo žindymo laikotarpiu patyrimas bei tyrimų su gyvūnais rezultatai rodo, kad šio medikamento vartoti nepavojinga.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Vartojant Cardiplant, poveikio vairavimui arba mechanizmų valdymui nepasireiškia.

  Svarbi informacija apie kai kurias pagalbines Cardiplant medžiagas Preparato paros dozėje yra ne daugiau kaip 240 mg angliavandenių, todėl žmonėms sergantiems cukriniu diabetu, skaičiuojant bendrą angliavandenių paros kiekį, į tai nereikia atsižvelgti. Jeigu gydytojas Jums yra sakęs, kad netoleruojate kokių nors angliavandenių, kreipkitės į jį prieš pradėdami vartoti šį vaistą.

  Kitų vaistų vartojimas Sąveika su kitokiais vaistiniais preparatais ir kitokia sąveika nežinoma. Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  3. KAIP VARTOTI CARDIPLANT

  Jeigu gydytojas nepaskyrė kitaip, vaisto reikia vartoti taip, kaip nurodyta toliau. Cardiplant tablečių būtina gerti tiksliai taip, kaip nurodyta vartojimo instrukcijoje, priešingu atveju medikamentas gali būti neveiksmingas. Dozavimas Reikia gerti po l arba 2 Cardiplant dengtas tabletes 3 kartus per dieną (atitinka 240‑480 mg sauso gudobelių lapų ir žiedų ekstrakto). Vartojimo būdas ir trukmė Tabletę reikia nuryti nekramtytą, užsigeriant nedideliu skysčio kiekiu. Vaisto vartojimo laikas nepriklauso nuo valgymo laiko. Medikamento reikia vartoti ne mažiau kaip 6 savaites.

  Jeigu manote, kad Cardiplant veikia per stipriai arba per silpnai, kreipkitės į gydytoją arba vaistininką.

  Pavartojus per didelę Cardiplant dozę Iki šiol ūminio apsinuodijimo gudobelių preparatais atvejų neaprašyta.

  Pamiršus pavartoti Cardiplant Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima. Tolesnį Cardiplant vartojimą reikia tęsti, taip kaip nurodyta vartojimo instrukcijoje.

  Pokyčiai nutraukus Cardiplant vartojimą Nežinomi.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Retai gali atsirasti virškinimo sutrikimų, odos bėrimas ar bendras silpnumas. Jeigu jis vis dėlto atsirastų, nedelsiant būtina kreiptis į gydytoją arba vaistininką.

  5. KAIP LAIKYTI CARDIPLANT

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Šiam vaistiniam preparatui specialių laikymo sąlygų nereikia. Ant lizdinės plokštelės ir dėžutės po „Tinka iki“ nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, Cardiplant vartoti negalima. Vaistas tinka vartoti iki paskutinės nurodyto mėnesio dienos.

  Vaistų negalima išpilti į kanalizaciją arba išmesti su buitinėmis atliekomis. Kaip tvarkyti nereikalingus vaistus, klauskite vaistininko. Šios priemonės padės apsaugoti aplinką.

  6. KITA INFORMACIJA

  - Veiklioji medžiaga yra standartizuotas gudobelių lapų ir žiedų sausasis ekstraktas. Vienoje tabletėje yra 80 mg standartizuoto gudobelių lapų ir žiedų (Crataegus monogyna L. arba Crataegus laevigata L.) sausojo ekstrakto (4 – 6,6 : 1), atitinkančio 13,88 – 16,13 mg oligomerinių procianidinų, apskaičiuotų pagal epikatechiną. Pagalbinės medžiagos. Tabletės branduolyje yra kroskarmeliozės natrio druskos, bevandenio koloidinio silicio dioksido, laktozės monohidrato, magnio stearato, mikrokristalinės celiuliozės, talko. Tabletės plėvelėje yra citrinų rūgšties, dimetikono emulsijos, makrogolio 400, makrogolio 6000, hipromeliozės, sacharozės, talko, titano dioksido E 171, raudonasis geležies oksidas (E 172).

  Cardiplant išvaizda ir kiekis pakuotėje Cardiplant tabletės yra rausvos, apvalios, abipusiai išgaubtos, dengtos plėvele.

  Cardiplant tiekiama lizdinėmis plokštelėmis. Plokštelėje yra 25 plėvele dengtos tabletės. Kartono dėžutėje yra 50 arba 100 tablečių.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!