• PERŠALIMAS

    SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

    skaityti
  • KIRMĖLĖS

    SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės niežulys,...

    skaityti
  • KARŠČIAVIMAS

    SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

    skaityti
  • Broncho-Munal Broncho-Munal Vaistai →   Pagrindinis →  

    1. KAS YRA BRONCHO-MUNAL IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

    Broncho-Munal didina natūralų atsparumą infekcinėms kvėpavimo takų ligoms. Vaistas mažina susirgimų infekcinėmis kvėpavimo takų ligomis dažnį, trukmę ir sunkumą, todėl antibiotikų ir kitokių vaistų reikia vartoti mažiau. Preparato vartojimas. Broncho-Munal yra visų infekcinių kvėpavimo organų ligų pagalbinė gydymo priemonė. Preparatas stiprina imuninę sistemą, jo vartojama profilaktiškai tuo atveju, jei atsinaujina infekcinės viršutinių ir apatinių kvėpavimo takų ligos: lėtinis bronchitas, tonzilitas, faringitas, rinitas, sinusitas, otitas

    2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT BRONCHO-MUNAL

    Broncho-Munal vartoti draudžiama, jei yra padidėjęs organizmo jautrumas bet kuriai sudedamajai vaisto medžiagai.

    Specialios atsargumo priemonės Jei žmogus yra paskiepytas gyva geriamąja vakcina, Broncho-Munal rekomenduojama vartoti ne anksčiau kaip po 4 savaičių. Medikamentas vartojamas tik gydytojo nurodymu, todėl kitam žmogui jo duoti negalima.

    Broncho-Munal vartojimas su maistu ir gėrimais Broncho-Munal sąveikos su maistu ar gėrimais nepastebėta.

    Nėštumas Vaisto negalima vartoti pirmuosius tris nėštumo mėnesius. Pacientės, kurios planuoja pastoti ar yra nėščios, apie tai privalo informuoti savo gydytoją.

    Žindymo laikotarpis Ar saugu medikamento vartoti nėštumo ir kūdikio žindymo metu, nežinoma. Nėščioms ir žindamoms moterims jo galima skirti tik būtinu atveju.

    Vairavimas ir mechanizmų valdymas Broncho-Munal nedaro poveikio gebėjimui vairuoti transportą ir dirbti su įrenginiais.

    Kitų vaistų vartojimas Su kitais vaistais sąveika nepastebėta.

    3. KAIP VARTOTI BRONCHO-MUNAL

    Suaugę žmonės ir vyresni kaip 12 metų vaikai Infekcinių kvėpavimo takų ligų profilaktikai 3 mėnesius iš eilės (kiekvieną mėnesį 10 dienų iš eilės) reikia gerti per dieną vieną Broncho-Munal kapsulę. Jei įmanoma, preparatą reikėtų pradėti vartoti tokią pačią kiekvieno mėnesio dieną ir po kiekvieno ciklo daryti 20 dienų pertrauką. Jei infekcinė kvėpavimo takų liga yra ūminė, 10 – 30 dienų iš eilės per dieną reikia vartoti vieną Broncho-Munal kapsulę tol, kol ligos simptomai išnyks. Kitus du mėnesius kiekvieną mėnesį reikia gerti 10 dienų iš eilės po vieną kapsulę per dieną. Po kiekvieno ciklo reikia daryti 20 dienų pertrauką. Jei būtina vartoti antibiotikų, Broncho-Munal reikėtų gerti kartu.

    6 mėnesių - 12 metų vaikai Infekcinių kvėpavimo takų ligų profilaktikai 3 mėnesius iš eilės (kiekvieną mėnesį 10 dienų iš eilės) reikia vaikui gerti per dieną vieną Broncho-Munal P kapsulę. Jei įmanoma, preparatą reikėtų pradėti vartoti tokią pačią kiekvieno mėnesio dieną ir po kiekvieno ciklo daryti 20 dienų pertrauką. Jei infekcinė kvėpavimo takų liga yra ūminė, 10 – 30 dienų iš eilės per dieną reikia vartoti vieną Broncho-munal P kapsulę tol, kol ligos simptomai išnyks. Kitus du mėnesius kiekvieną mėnesį reikia gerti 10 dienų iš eilės po vieną kapsulę per dieną. Po kiekvieno ciklo reikia daryti 20 dienų pertrauką. Jei būtina vartoti antibiotikų, Broncho-Munal P reikėtų gerti kartu. Jei vaikas yra mažas ir kapsulės nuryti negali, ją reikėtų atverti, turinį supilti į nedidelį kiekį skysčio (arbatos, pieno ar sulčių) ir duoti vaikui išgerti. Broncho-Munal reikia gerti ryte nevalgius.

    Pavartojus per didelę Broncho-Munal dozę Broncho-Munal pavartojus per daug, jokių perdozavimo simptomų neatsiranda. Apsinuodijimo nepastebėta. Jei išgėrėte per daug vaisto, kreipkitės į gydytoją. Pamiršus pavartoti Broncho-Munal Iš ryto pamiršus išgerti vaisto, kitą dozę reikia vartoti tik kitą rytą.

    Pokyčiai, atsirandantys nutraukus Broncho-Munal artojimą Nepastebėta.

    4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

    Bet kurie vaistai gali sukelti šalutinį poveikį. Broncho-Munal jį sukelia labai retai. Gali atsirasti virškinimo sistemos sutrikimas (skrandžio ar pilvo skausmas, pykinimas, vėmimas, viduriavimas), kvėpavimo sutrikimas (kosulys, dusulys, astma), karščiavimas, buvo kelios padidėjusio jautrumo reakcijos.

    5. BRONCHO-MUNAL LAIKYMO SĄLYGOS

    Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės.

     

    Sveikatos katalogas
    Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
    Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!