• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Analginas L Analginas L Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA ANALGINAS L R NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Tabletės supakuotos į lizdines plokšteles po 10 tablečių, kurios sudėtos į kartoninę dėžutę su informaciniu lapeliu. Dėžutėje yra 20, 30 arba 50 tablečių.

  Analginas L tinka silpnam ar vidutinio stiprumo įvairios kilmės skausmui, pvz., galvos (įskaitant migreną), dantų, raumenų, sąnarių, menstruacijų, malšinti.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT ANALGINO L

  Analgino L draudžiama vartoti Vaisto negalima vartoti žmonėms, kurių jautrumas šiam medikamentui yra padidėjęs. Jaunesniems kaip 14 metų vaikams analgino vartoti negalima.

  Specialios atsargumo priemonės Tik gydytojo nurodymu ir labai atsargiai Analgino L reikėtų vartoti, jei pacientas serga kai kuriomis kraujo ar kepenų ligomis.

  Analgino L vartojimas su maistu ir gėrimais Ilgalaikis ir gausus alkoholio vartojimas gali didinti metamizolo sukeliamą toksinio poveikio kepenims riziką. Todėl metamizolo vartojimo laikotarpiu negalima gerti alkoholio. Alkoholikams reikia žinoti, kad negalima reguliariai ir didelėmis dozėmis vartoti metamizolo.

  Nėštumo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą būtina pasitarti su gydytoju arba vaistininku.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Vartojant vaisto, vairuoti automobilį ar dirbti su mechanizmais galima.

  3. KAIP VARTOTI ANALGINO L

  Analgino L reikia gerti po 0,25-0,5 g du arba tris kartus per dieną po valgio.

  Pavartojus per didelę Analgino L dozę Vaisto perdozavus gali atsirasti odos išbėrimas, bronchų spazmas. Jei manote, kad vaisto perdozavote, kreipkitės į gydytoją nedelsiant.

  Pamiršus pavartoti Analgino L Pamiršus pavartoti medikamento, prisiminus, jo reikia tuoj pat išgerti, ir toliau vartoti įprasta tvarka.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Analginas L, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį. Gali pasireikšti kraujodaros slopinimas (granulocitopenija - grūdėtųjų leukocitų skaičiaus kraujyje sumažėjimas). Ilgai vartojant analgino, būtina sekti kraujo sudėtį. Gali pasireikšti alerginė reakcija ir anafilaksinis šokas.

  5. ANALGINO L LAIKYMO SĄLYGOS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos, ne aukštesnėje kaip 25 °C temperatūroje.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!