• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Aktyvintoji anglis SANITAS Aktyvintoji anglis SANITAS Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA Aktyvintoji anglis SANITAS IR Kam Ji VARTOJAMa

  Aktyvintoji anglis yra preparatas, pagamintas iš aktyvintosios anglies, kuris turi didelį paviršiaus plotą ir virškinimo trakte gali prisijungti kenksmingas arba netinkamas medžiagas. Šis vaistinis preparatas vartojamas vidurių pūtimui (susikaupus dujoms žarnose) gydyti.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT AktyvintOSIOS angliEs SANITAS

  Aktyvintosios anglies SANITAS vartoti negalima jei: - jeigu yra padidėjęs jautrumas (alergija) veikliajai arba bet kuriai pagalbinei Aktyvintosios anglies SANITAS 200 mg kapsulių medžiagai; jeigu yra arba įtariamas virškinimo trakto nepraeinamumas; jeigu staiga kilo pilvo skausmas; jeigu nustatytas opinis kolitas.

  Specialių atsargumo priemonių reikia Jeigu per tris gydymosi dienas vidurių pūtimas nesiliauja, pasitarkite su gydytoju.

  Kitų vaistų vartojimas Jeigu vartojate arba neseniai vartojote kitų vaistų, įskaitant įsigytus be recepto, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  Dažniausiai susilpnėja kartu su Aktyvintąja anglimi SANITAS vartojamų geriamųjų vaistų poveikis (pvz., vaistų, vartojamų aukštam kraujospūdžiui, reumatui ir kitoms ligoms gydyti). Dėl Aktyvintosios anglies SANITAS vartojimo kartu su geriamaisiais kontraceptikais reikia pasitarti su gydytoju.

  Nėštumas ir žindymo laikotarpis Prieš vartojant bet kokį vaistą būtina pasitarti su gydytoju. Nėščiosioms ir žindyvėms šį vaistą vartoti galima, nes žinoma, kad vaisiui ir kūdikiui jis nekenkia.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Aktyvintoji anglis SANITAS gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

  3. KAIP VARTOTI AktyvintOSIOS angliEs SANITAS

  Aktyvintąją anglį SANITAS visada būtina vartoti tiksliai taip, kaip nurodyta pakuotės lapelyje arba gydytojo. Vienkartinė dozė yra 3 – 4 kapsulės, didžiausia paros dozė — 12 kapsulių. Kapsules reikia užsigerti vandeniu.

  4. galimAS ŠALUTINIS poveikiS

  Aktyvintoji anglis SANITAS, kaip ir visi kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį, nors jis pasireiškia ne visiems žmonėms. Aktyvintoji anglis gali sukelti obstipacijas (vidurių užkietėjimą).

  Jeigu pasireiškė sunkus šalutinis poveikis arba pastebėjote šiame lapelyje nenurodytą šalutinį poveikį, pasakykite gydytojui arba vaistininkui.

  5. Kaip laikyti AktyvintĄJĄ anglĮ SANITAS

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Lizdinę plokštelę laikyti išorinėje dėžutėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo drėgmės. Ant dėžutės arba lizdinės plokštelės nurodytam tinkamumo laikui pasibaigus, preparato vartoti negalima.

  6. KITA INFORMACIJA

  Aktyvintosios anglies SANITAS sudėtis

  - Veiklioji medžiaga yra aktyvintoji anglis, vienoje kapsulėje yra 200 mg veikliosios medžiagos. - Pagalbinės medžiagos yra želatina, titano dioksidas (E 171), juodasis geležies oksidas (E 172).

  Aktyvintosios anglies SANITAS išvaizda ir kiekis pakuotėje

  Aktyvintosios anglies SANITAS 200 mg kapsulės yra juodos kietos želatinos kapsulės, be įspaudo, bekvapės ir beskonės. Į rinką vaistas tiekiamas kartono dėžutėje, kurioje yra 10 arba 100 kapsulių, supakuotų į PVC ir aliuminio folijos lizdines plokšteles.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!