• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Agnucaston forte Agnucaston forte Vaistai →   Pagrindinis →  

  1. KAS YRA AGNUCASTON FORTE IR NUO KO JIS VARTOJAMAS

  Agnucaston forte yra plėvele dengtos, apvalios, iš abiejų pusių išgaubtos, baltos, aromatinio kvapo ir aštraus, šiek tiek kartaus skonio tabletės, tiekiamos pakuotėse po 30 ar 90 tablečių.

  Agnucaston forte yra augalinis vaistas vartojamas nuo prieš menstruacijas atsirandančių (premenstruacinių) nusiskundimų, tokių kaip galvos skausmai, krūtų jautrumas, pilvo skausmai, nuotaikų svyravimai, irzlumas, nervingumas, nuovargis ir miego sutrikimai.

  Jeigu pasireiškė aukščiau išvardinti simptomai, prieš pradėdama vartoti vaistą, pasitikrinkite pas gydytoją ar nėra kitų ligų reikalaujančių gydymo.

  2. KAS ŽINOTINA PRIEŠ VARTOJANT AGNUCASTON FORTE

  Agnucaston forte vartoti draudžiama: jeigu yra padidėjęs jautrumas tikrųjų skaistminių vaisiams arba bet kuriai kitai vaisto sudėtinei medžiagai.

  Specialių atsargumo priemonių reikia: jeigu gydytojas jus yra įspėjęs dėl kai kurių cukraus produktų netoleravimo, prieš vartodami šį vaistą, pasakykite apie tai savo gydytojui. reguliuojant mėnesinių ciklą, padidėja tikimybė pastoti. Nėštumas Jei vartodama Agnucaston forte pastojote, preparato reikia nevartoti, nes gydomi simptomai išnyks dėl kūne vykstančių hormoninių pokyčių. Tokiu atveju gydymo nebetęsti. Agnucaston forte nevartoti nėštumo metu, nes šiuo metu nėra pakankamai informacijos apie jų poveikį nėštumo laikotarpiu.

  Žindymo laikotarpis Agnucaston forte negalima vartoti žindymo laikotarpiu, nes atlikti eksperimentai su gyvūnais parodė, kad dėl vaisto vartojimo sumažėja pieno gamyba.

  Vairavimas ir mechanizmų valdymas Agnucaston forte gebėjimo vairuoti ir valdyti mechanizmus neveikia.

  Kitų vaistų vartojimas Jei vartojate kitus vaistus, prieš pradėdama vartoti Agnucaston forte, pasitarkite su gydytoju ar vaistininku, nes dėl tuo pat metu vartojamų dopamino receptorių antagonistų, galimas abiejų preparatų poveikio susilpnėjimas.

  3. KAIP VARTOTI AGNUCASTON FORTE

  Jei gydytojas nenurodė kitaip, prašom laikytis nurodymų informaciniame lapelyje, nes neteisingai vartojamos Agnucaston forte tabletės neduoda pageidaujamo efekto.

  Gerti po 1 tabletę per parą.

  Plėvele dengtas tabletes Agnucaston forte vartoti ne mažiau kaip 3 mėnesius be pertraukų – netgi menstruacijų metu. Tabletes nuryti nesukramtytas, užgeriant pakankamu kiekiu skysčio (pvz., 1 stikline vandens).

  Negalavimams išnykus ar palengvėjus, gydymą tęsti dar keletą savaičių.

  Jeigu manote, kad Agnucaston forte veikia per stipriai arba per silpnai, pasitarkite su gydytoju arba vaistininku.

  Pamiršus pavartoti Agnucaston forte Praleidus dozę, vėliau vietoj jos dvigubos dozės vartoti negalima.

  4. GALIMAS ŠALUTINIS POVEIKIS

  Agnucaston forte, kaip ir kiti vaistai, gali sukelti šalutinį poveikį.

  Kartais gali atsirasti niežtintis išbėrimas (egzantema) su pūslelėmis. Labai retais atvejais gali pasireikšti trumpalaikis psichomotorinis sujaudinimas, sumišimas ir haliucinacijos. Pavieniais atvejais gydymo pradžioje galimas premenstruacinių simptomų paaštrėjimas.

  Jeigu atsiranda šiame lapelyje neminėtas šalutinis poveikis, informuokite gydytoją arba vaistininką.

  5. AGNUCASTON FORTE LAIKYMO SĄLYGOS

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 C temperatūroje.

  Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje.

  Agnucaston forte tablečių vartoti negalima pasibaigus ant dėžutės nurodytam tinkamumo laikui.

   

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!