• PERŠALIMAS

  SIMPTOMAI   • Čiaudulys, varvanti nosis, paburkusios gleivinės.   • Nestiprus gerklės ir ryklės skausmas, kai kada — nestiprus...

  skaityti
 • KIRMĖLĖS

  SIMPTOMAI   • Chroniškas viduriavimas, nepaaiškinami ūmūs alkio priepuoliai, svorio kritimas (juostinės kirmėlės).   • Įšangės...

  skaityti
 • KARŠČIAVIMAS

  SIMPTOMAI   • Aukštesnė nei +38° C kūno temperatūra.   • Prakaitavimas, paraudęs veidas.   • Sunkesniais atvejais krečia...

  skaityti
 • Aconervin Aconervin Vaistai →   Pagrindinis →  

  ACONERVIN geriamieji lašai, tirpalas

  Registravimo numeris LT R 02/7803/5

  Preparato forma Geriamieji lašai, tirpalas. Homeopatinis preparatas be patvirtintos terapinės indikacijos.

  Sudėtis 1 g tirpalo yra: Hypericum perforatum D3 0,01g. Pagalbinė medžiaga 15 % etanolis iki 1 g kiekio.

  Veikimas Nervų sistemai stiprinti.

  Kontraindikacijos Nežinomos.

  Nėštumas ir maitinimas krūtimi Vartojant preparatą nėštumo ir laktacijos metu, šalutinio poveikio reiškinių neužregistruota, tačiau reikia atsiminti apie rizikos pavojų nėščiajai, vaisiui bei žindyvei.

  Atsargumas ir ypatingi nurodymai Prieš pradedant vartoti homeopatinį preparatą, būtina kruopščiai ištirti susirgimo eigą. Pirmomis homeopatinio preparato vartojimo dienomis liga gali šiek tiek paūmėti. Tai priklauso nuo individualių organizmo savybių. Šios būsenos nereikia išsigąsti. Tai rodo, kad diagnozė teisinga ir kad organizmas reaguoja į paskirto preparato vartojimą. Vartojant ACONERVIN ligos paūmėjimo nepastebėta, tačiau reikia prisiminti, kad tokia būsena galima. Jei vartojant preparatą būklė negerėja arba pasireiškia stiprus sudirginimas, šio homeopatinio preparato vartojimą būtina nutraukti. Tokiu atveju rekomenduojama kreiptis į gydytoją dėl gydymo korekcijos. Moteriai vartojant šį vaistą ir pastojus apie tai reikia pranešti gydytojui.

  Sąveika su kitais vaistais. Pripratimas Nepastebėti.

  Šalutinis poveikis Šalutinio poveikio reiškinių neužregistruota.

  Atsargumas vartojant preparatą Vartoti laikantis instrukcijos reikalavimų.

  Dozavimas Dozuojama individualiai, priklausomai nuo susirgimo eigos. Jei nenurodyta kitaip, preparatas skiriamas: vaikams iki 3 m. po 2 lašus tris kartus per dieną; nuo 3 iki 6 m. po 3 lašus tris kartus per dieną; nuo 6 iki 12 m. po 4 lašus tris kartus per dieną; nuo 12 iki 16 m. po 6 lašus tris kartus per dieną; suaugusiems po 10 lašų tris kartus per dieną; vyresnio amžiaus žmonėms po 8 lašus tris kartus per dieną.

  Vartojimo būdas Tirpalą gerti 0,5 – 1 val. prieš valgį lašinant į arbatinį šaukštelį vandens arba ant cukraus. Laikyti kuo ilgiau burnoje.

  Pakuotė Vidinė pakuotė: 20 ml talpyklė su lašintuvu. Išorinė pakuotė: kartoninė dėžutė, kurioje yra viena talpyklė su lašintuvu.

  Tinkamumo laikas ir laikymas Tinkamumo laikas nurodyta etiketėje. Jam pasibaigus, preparato vartoti negalima. Preparatas pagamintas iš augalinių ir natūralios kilmės žaliavų, todėl skonio pakitimas bei drumstumas neturi įtakos vaisto veikimui.

  Laikyti ne aukštesnėje kaip 25 oC temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje ir nepastebimoje vietoje. Laikyti gamintojo pakuotėje, kad preparatas būtų apsaugotas nuo šviesos.  

  Sveikatos katalogas
  Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
  Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!