Apelsinų dieta Apelsinų dieta Dietos ir sveika mityba →

Apelsinų dieta, leidžia trijų savaičių bėgyje, atsikratyti net iki 10 kilogramų nereikalingo svorio. Egzistuoja kelios rūšis tokios dietos. Visų pirmą peržiūrėsime jų racioną,ir tada galėsime pakalbėti plačiau apie mus dominančios dietos privalumus ir trūkumus.


Pirmoji versija, apelsinų dietos.
Visos dietos pusryčiai, išskyrus šeštadienį ir sekmadienį, turi būti vienodi: 1 apelsinas arba greipfrutas, 1 riekelė skrudintos duonos, 1 puodelis arbatos arba juodos kavos be cukraus. Kitų produktų vartojimo racionas toks:


Pirmadienis.
Pietūs: 1 apelsinas arba greipfrutas, 1 virtas kiaušinis, 2 stiklinės natūralaus jogurto arba neriebaus kefyro, 2 krekeriai(džiūvėsėliai).
Vakarienė: 2 pomidorai, 2 virti kiaušinai, salotų lapai, 2 krekeriai(džiūvėsėliai).


Antradienis.
Pietūs: 1 apelsinas arba greipfrutas, 1 virtas kiaušinis, 2 stiklinės jogurto arba kefyro, 2 krekeriai(džiūvėsėliai).
Vakarienė: 1 apelsinas arba greipfrutas, 125g jautienos, 1 pomidoras, 1 duonos riekelė arba skrudintos duonos gabalėlis, 1 stiklinė jogurto arba kefyro.


Trečiadienis.
Pietūs: 1 apelsinas arba greipfrutas, 1 kiaušinis, 2 stiklinės kefyro arba jogurto, 2 krekeriai arba gabalėliai skrudintos duonos.
Vakarienė: 1 apelsinas arba greipfrutas, porcija kepsnio arba keptos jautienos(125g), 1 krekeris arba gabalėlis skrudintos duonos, 1 stiklinė jogurto arba kefyro.


Ketvirtadienis.
Pietūs: 125g neriebios varškės, 1 pomidoras, 1 marinuotas agurkas, 1 duonos riekelė arba skudintos duonos gabalėlis.
Vakarienė: 125g jautienos, 2 pomidorai, 1 obuolys, 1 gabalėlis skrudintos duonos.


Penktadienis.
Pietūs: 200g bet kurios žuvies, 1 pomidoras, 1 gabalėlis duonos, salotų lapas, stiklinė jogurto arba kefyro.
Vakarienė: salotų lapas, 1 kiaušinis, 1 pomidoras.


Šeštadienis ir sekmadienis.
Savaitgaliais galite maitintis įprastu režimu, tačiau bandydami šalinti labiausiai kenksmingus ir kaloringus maisto produktus bei patiekalus. Šių dienų bėgije, stenkitės prisilaikyti sveikos mitybos principų. Dietos metu, patartina gerti kuo daugiau skysčiu, geriausiai vandens, bent 1,5-2 litrus per dieną. Žuvį bei mėsa virti arba troškinti.

Antroji versija, apelsinų dietos.
Šis mitybos variantas yra ženkliai griežtesnis ir sunkesnis, tačiau jo pagalba galima numesti daugiau nereikalingų kilogramų. Per pirmą savaitę, dietos laikymosi, kasdieninį racioną sudaro 1 kilogramas apelsinų ir 2 virti kiaušiniai. Antrą savaitę, kiekvieną dieną Jums reikia valgyti tą patį kilogramą apelsinų, ir bet kokios košės, virta vandenyje be druskos ir cukraus. Galima virti bet kurią grūdų košę, bet geriausiai teikti pirmenybę grikių. Dienos meniu trečią savaitę sudaro – tų pačių apelsinų kilogramas, taip pat bet kokie vaisiai ir daržovės, neribotais kiekiais. Taip pat, Jums reikia kasdien išgerti po 2 litrus, paprasto geriamojo vandens arba negazuoto mineralinio vandens.


Rekomendacijos.
Visų pirmą, reikia neužmiršti, kad apelsinai ir greipfrutai, kaip ir kiti citrusiniai vaisiai, yra alergeniški. Jei Jums kada nors ankščiau pasireikšavo, bent menkiausi alergeniniai požymiai, vartojant citrusinius vaisius, tai Ši dieta tikrai ne Jums. Net jei, Jūsų organizmas yra alergiškas kokiems nors kitiems produktams, šios dietos laikytis, reikėtų labai atsargiai,o jei atsirado bent mažiausi alergeniniai požymiai, tai rekomenduotina šią dietą, kuo skubiau nutraukti.


Antrasis variantas, apelsinų dietos yra labai griežtas ir nesubalansuotas, ir jei vis dė to, Jūs nuspręsite, kad ši dieta yra tinkama, būtinai pasikonsultuokite su savo gydytoju, jis pasakys, ar tikrai taip yra.

Sveikatos katalogas
Pasidalinkit savo sveikatingumo istorija!
Mes paskelbsime Jūsų istorija, o Jus gausite dovanų!